VAŠE SVATBA BUDE VÝJIMEČNÁ

Mobilní fotoateliér, který se postará o zábavu na vaší svatbě a nádherné vzpomínky.

Představte si fotostěnu v designu vaší svatby, profesionální fotoaparát, světla a veselé rekvizity, s nimiž si vaši hosté užijí spoustu legrace.

A to nejlepší? Díky Fotokoutku Ananas získáte vy i vaši bližní unikátní suvenýr, který si zaručeně ponechají po zbytek života. Originální a krásné tištěné fotky z vašeho slavného dne. Hned v den svatby!

6 vychytávek

 

Neomezený počet fotografií

Tisknout můžete ostošest. Počítáme totiž hodiny pronájmu, ne počet fotografií.

Branding fotografií

Na každé fotce bude vaše logo nebo název eventu či cokoliv, co budete chtít. Grafiku na míru od nás dostanete už v základním balíčku.

Větší formát, větší legrace

Ve standardním balíčku od nás dostanete neomezený tisk fotografií ve formátu 15 x 20 cm, takový formát pojme více záběrů najednou.

Profesionální zařízení

Použivame zařízení s profesionální zrcadlovkou a přidaným bleskem pro vysoce kvalitní fotky i v interiéru. Po pořízení fotky si ji vaši hosté mohou hned vytisknout na profesionálním zařízení, které používají i fotolaby.

Online galerie

V reálném čase nahraje fotky na váš web nebo microsite. Potřebujeme jen připojení na váš FTP server a web vaší značky, produktu či události bude plný fotek, které si klienti rádi prohlédnou.

Fotky na Facebooku

Nahrajete všechny fotky na váš profil na sociálních sítích.

Každá svatba je jedinečná.

Vytvoříme pro vás design a pozadí na míru, stačí jen říct! A dle vašeho přání umíme připravit i speciální rekvizity, s nimiž budete stoprocentně originální.

Víme, že svatbu plánujete obvykle týdny i měsíce.

A pak nastane ten jeden jediný den. Fotokoutek Ananas vám pomůže si ony jedinečné chvíle zapamatovat navždy!

Naši fotografové

Vladimir Novikov

Pavel Zahálka

Délka pronájmu již od 2 h.

Zadejte údaje pro nezávaznou poptávku: